SlovakNET.sk: Spravodaj - január 2007

Vážení priatelia,

Prvý webhostingový spravodaj v roku 2007 Vám prináša informácie o možnosti registrácie domény NAME a o nových cenách domén SK a EU. Najväčšou novinkou toho týždňa je však nová služba MiniWeb, ktorá je celkom zadarmo ku každej parkovanej doméne!

S prianim príjemného dňa
SlovakNET.sk

Nová služba MiniWeb - stránka zadarmo

Nová služba MiniWeb - stránka zadarmo

SlovakNET.sk od tohoto týdžňa rozšíril ponuku svojich www programov o novú službu ponúkajúcu celkom ZADARMO jednu vlastnú www stránku pre akúkoľvek zaparkovanú doménu. Okrem pripravených parkovacích stránok môžete využít 6 druhov vizitiek alebo si jednoducho vytvoriť stránku v HTML kóde.

Službu MiniWeb využije každý zákazník, ktorý má na svojom administratívnom účte zaparkovánú aspoň jednu doménu.
Jej zriadenie je veľmi jednoduché - stačí v Centre administrácie v  detaile domény vybrať "nastavenie stránky zadarmo".

viac na www.SlovakNET.sk

Zľava domén SK, CZ a EU

Zľava domén SK CZ a EU

Od januáru prišlo k výraznému zlacneniu domén CZ a EU. Rovnako pri doménach SK prislo k uprave maloobchodných cien. Bol upravený cenník domén, ktorý zohľadňuje množstvo domén na zákaznickom účte v Centre administrácie. Viac informácií najdete v atuálnom cenníku domén. Naviac k doméne EU stále platí AKCIA - webhosting na rok zadarmo!

Registrácia domény NAME

Registrace domény NAME

Dne 10. 01. 2007 sme zahájili registráciu domény .name. Doména .name je generická doména nejvyššej úrovne určená pre osobné stránky. Cena ročného udržiavacieho poplatku je 590 Sk.

Portrét - naučte sa fotografovať

Portrét - naučte sa fotografovať

Snáď najčastejšie fotografovanými objektmi na svete sú ľudia. Kniha Portrét - naučte se fotografovat kreativně od známeho profesionálneho fotografa Bryana Petersona. Pokiaľ chcete zdokonaliť svoje portrétne fotografie a dodať im nové nápady, je tato kniha určite vhodná práve pre Vás.

V krátkosti...

EU domény rozobrané

27. 12. bol posledný deň, kedy sa hromadne uvoľňovali neschválené domény EU. V súčasnosti sa zbytok neschválených domén z niektorej Sunrise period bude nepravidelne uvoľňovať a pokiaľ má niekto záujem, môže skúsiť šťastie vďaka našej špeciálnej registrácii.

Potrebujete pre svoje aplikácie safe mode off?

V tom prípade je pre Vás určený program Linux PHP5_CGI, ktorý využijete pre open source projekty Joomla!, Mambo (redakčné systémy) či e-shop systém Zen-Cart.

Zaujímavosti...

Hardware nielen pre digitálnu fotografiu

Kupujete hardware? Skuste navštíviť nový e-shop pc-zoner.cz.

Zoner Photo Paper

Novinka v portfóliu spoločnosti ZONER. Zoner Photo Paper je kvalitný fotografický papier pre atramentovú tlač , vhodný pre všetky typy atramentových (ink jet) tlačiarní. Spĺňa prísne požiadavky na vysoký lesk, dlhodobú stálosť farieb a odolnosť proti oderu. Viac na zoner.sk