Spravodaj - jún 2007

Vážení priatelia, zákazníci,

projekt SlovakNET.sk, tak ako každy mesiac prináša novinky s portfólia služieb pokrývajúcich webhosting, registráciu domén, tvorby software a dolnkových služieb.
V tomto horúcom jarnom období by malo priniesť trochu osvieženia do pokojných hladín webhostingu

S prianím príjemného dňa

Peter Tomaščík
vedúci internetového oddelenia

Je dobré mať schránku na InMail.Sk

Akcia pre zakaznikov InMail.Sk

všetci užívatelia, existujúci, tak ako novo vytvorení, ktorí si zriadia novú schranku na freemailovom portáli www.inmail.sk majú možnosť po vyplnení registračného formuláru získať v čase do10.06.2007 BEZPLATNE (ZADARMO) licenčné číslo na aktiváciu ostrej verzie programu Zoner Photo Studio 9 Classic. Bližšie informácie obdržia v potvrdzovacom e-maile po zaregistrovaní.

30 druhov domén k registrácii

30 druhů domén k registraci

Výrazne sme rozšírili počet domén, ktoré ponúkame k registrácii. Teraz si môžete na stránkach SlovakNET.sk zaregistrovať desiatky druhov národných domén (napríklad domény Rakoúska, Belgicka, Nemecka, Maďarska, USA a mnohých ďalších). Prehľad všetkých druhov registrovaných domén nájdete v našom cenníku a ponuka sa bude stále rozširovať.

E-mailové služby

E-mailové sluľby

Potrebujete k svojej doméne iba e-mail? Stále populárnejšou medzi zákazníkmi SlovakNET.sk je ponuka dvoch druhov e-mailových služieb k Vašej doméne v cene už od 35 Sk/mesačne. Varianty sú vhodné ako pre osobnú potrebu, tak aj pre firemnú sféru. Samozrejmosťou je webmail, antivírus alebo antispam. V kombinácii so službou MiniWeb - stránka zadarmo, získate ku svojej doméne prakticky všetky potrebné www služby.

Viac o e-mailových variantoch

Doménové info

Služby, ktoré by ste nemali na SlovakNET.sk prehliadnuť:

MiniWeb - www stránka zadarmo ku každej doméne, WYSIWYG editor či priama editácia CSS a HTML.

Parkovacie stránky - výber z 10-tich druhov parkovacích stránok.

Vizitka - je súčasťou služby MiniWeb, na svojej doméne si môžete jednoducho umiestniť kontaktné údaje.

Zaujímavosti...

Doména za 9,5 milióna US dolárov

Podľa informácií bola nedávno predaná doména porn.com za 9,5 milióna US dolarov. Je to druhá najvyššia cena za doménu v histórii. Doména sex.com bola predaná už predtým za 12 miliónov dolárov.