SlovakNET.sk: Spravodaj - september 2007

Vážení priatelia,

čas prázdnin sa skončil a tak Vás vítame v novom školskom roku s informáciami a novinkami v oblasti webhostingu a registrácie domén. V dnešnom spravodaji Vám prinášame dôležité informácie o doménách CZ a súvisiacich zmenách, o konci podpory PHP4 a výraznom akciovom znížení ceny domény .HU pre Vás, našich zákazníkov. Dúfame že ponúkané služby a akcie spríjemnia prechod s dovolenkovo-odpočinkoveho stavu do pracovného procesu.

S prianím príjemného dňa
Team SlovakNET.sk

Registrácia domény .HU za najlepšie ceny

na mesiac september sme pripravili akciovú cenu pre registráciu domen .HU. Registrácia maďarskej domény s viac než 80% zľavou po celý mesiac september. To je fantastických 490,- Sk + DPH na DVA ROKY. Takto sa stane jednou s najlacnejšich ponúkanych domén.

Možnosť registrácie domén .HU za akciovú cenu určite ocenia všetci, ktorí podnikajú na maďarskom trhu, ako aj tí, ktorí sa práve rozhodujú, ako tento trh osloviť.

viac na www.SlovakNET.sk

Nový systém domén CZ od 1. 10. 2007

Od 1. októbra 2007 združenie CZ.NIC, správca českej domény, nahradí súčasný systém správy domén CZ celkom novým systémom. Viac informácií o novom systéme je k dispozícii na stránkach združenia CZ.NIC.

Zmeny v novom systéme sú pomerne zásadné. Okrem zlacnenia ceny domén CZ prinesie aj úpravu dátovej štruktúry a nové pravidlá pre administráciu domén. Z toho dôvodu je veľmi dôležité, aby si všetci majitelia domén starostlivo skontrolovali existujúce údaje a hlavne kontaktný e-mail!

Kontrolu súčasných údajov doporučujeme vykonať na špeciálnej webovej stránke združenia CZ.NIC na adrese http://migrace.nic.cz. Pokiaľ máte na svojej doméne nejaké nezrovnalosti, radi Vám naši operátori poradia!

Koniec podpory PHP4

Dňa 13. 7. oznámil vývojový team PHP koniec podpory PHP4. Podpora pobeží ešte do konca roku 2007 a kritické záplaty budú poskytované do augusta 2008.
Náš webhostingový program Linux Plus s podporou PHP4 budeme ponúkať do konca tohto roku. Doporučujeme však už pre Vaše aplikácie voliť riešenie PHP5 a objednávať variant Linux PHP5.

Školské multilicencie

Od 1. júla 2007 došlo k zásadnej zmene multilicenčných podmienok pre školy. Viac informácií o školských multilicenciach Zoner Photo Studio 9 nájdete na stránkach Zoner s.r.o.

V krátkosti...

Pozor na podvodný e-mail ponúkajúci predlžovanie domén!

Možno ste obdržali behom leta e-mail, ktorý Vás upozorňoval na "čas k predĺženiu Vašej domény". Viac informácií a vzhľad e-mailu môžete vidieť tu.

"Tieto stránky môžu poškodiť váš počítač."

Stretli jste se už s touto informáciou vo vyhľadávaní na Google.com? Pokiaľ chcete vedieť viac ...

Zaujímavosti...

Windows Vista - základní průvodce

Nová kniha z vydavateľstva ZONER Press obsahuje všetko, čo potrebujete k tomu, aby váš prechod z Windows XP na Windows Vista bol čo najjednoduchší.